Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Christian McBride Big Band (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Big Band, Jazz |
| Label | MACK Avenue |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Proper Music Distribution |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0708857120314 |
| Catalogue Number | MAC12031 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Vol. 1, Without Further Ado |





Reviews
There are no reviews yet.