Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Thee MVPs (Artist) |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Genre | Garage, Rock/Pop |
| Label | Too Pure |
| Number-of-discs | 2 |
| Product-type | 7" Single |
| Publisher | PIAS UK |
| Release-year | 2017 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Unit Quantity | 2 |
| MPN | 0644918034773 |
| Catalogue Number | PURE347S |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.