Description
Tracklisting
Disc 1
1. Lip – Shaki Tavi
2. Sunscreen – Shaki Tavi
3. Breaker – Shaki Tavi
4. Trees – Shaki Tavi
5. Foam – Shaki Tavi
6. Peeler – Shaki Tavi
7. Infinity Trim – Shaki Tavi
8. Titled – Shaki Tavi
ourprice £23.33
Minor Slip – Shaki Tavi (Vinyl / 12″ Album Coloured Vinyl) – 15/08/2025
In stock
Disc 1
1. Lip – Shaki Tavi
2. Sunscreen – Shaki Tavi
3. Breaker – Shaki Tavi
4. Trees – Shaki Tavi
5. Foam – Shaki Tavi
6. Peeler – Shaki Tavi
7. Infinity Trim – Shaki Tavi
8. Titled – Shaki Tavi
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | FLT111LPC1 |
| MPN | 0792105762920 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2025 |
| Contributor | Shaki Tavi (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Felte |
| Genre | Shoegaze, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Colour | Standard |
| TEMU Studio Source | CARGO RECORDS (UK) LIMITED ACN 02706001 |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Minor Slip |
Reviews
There are no reviews yet.