Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | 6558220 |
| MPN | 0602465582208 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2024 |
| Contributor | Chappell Roan (Artist) |
| Publisher | Universal Music |
| Product-type | 7" Single Coloured Vinyl |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Island Records |
| Genre | Indie Pop, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Chappell Roan – Good Luck Babe |





Reviews
There are no reviews yet.