Description
Tracklisting
Disc 1
1. Zauberberg 1 – Gas
2. Zauberberg 2 – Gas
3. Zauberberg 3 – Gas
4. Zauberberg 4 – Gas
5. Zauberberg 5 – Gas
6. Zauberberg 6 – Gas
7. Zauberberg 7 – Gas
ourprice £38.00
Zauberberg – GAS (Vinyl / 12″ Album Box Set) – 18/01/2019
In stock
Disc 1
1. Zauberberg 1 – Gas
2. Zauberberg 2 – Gas
3. Zauberberg 3 – Gas
4. Zauberberg 4 – Gas
5. Zauberberg 5 – Gas
6. Zauberberg 6 – Gas
7. Zauberberg 7 – Gas
| Contributor | GAS (Artist) |
|---|---|
| Format | Vinyl / 12" Album Box Set |
| Genre | Ambient, Dance |
| Label | Kompakt |
| Number-of-discs | 3 |
| Product-type | 12" Album Box Set |
| Publisher | SRD |
| Release-year | 2019 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Box Set |
| Unit Quantity | 3 |
| MPN | 0880319818233 |
| Catalogue Number | KOMPAKT3701 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Artist Name |
Reviews
There are no reviews yet.