Description
Tracklisting
Disc 1
1. You’re What I Need – Sweet Clover
2. Sweet Talk – Sweet Clover
3. You’re What I Need (Unreleased 12″ Version) – Sweet Clover
ourprice £15.25
You’re What I Need – Sweet Clover (Vinyl / 12″ Single) – 14/10/2022
In stock
Disc 1
1. You’re What I Need – Sweet Clover
2. Sweet Talk – Sweet Clover
3. You’re What I Need (Unreleased 12″ Version) – Sweet Clover
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Sweet Clover (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Single |
| Genre | Disco, R&B/Soul |
| Label | Kalita Records |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Single |
| Publisher | Republic of Music |
| Release-year | 2022 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Single |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 4062548042399 |
| Catalogue Number | KALITA12021 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | You're What I Need |
Reviews
There are no reviews yet.