Description
Tracklisting
Disc 1
1. Kleier Lambaol – Yann Tiersen
2. Stang Al Laedroun – Yann Tiersen
ourprice £24.09
The Lost Notebook – EUSA – Yann Tiersen (Vinyl / 7″ Single) – 24/08/2018
In stock
Disc 1
1. Kleier Lambaol – Yann Tiersen
2. Stang Al Laedroun – Yann Tiersen
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | 7STUMM397 |
| MPN | 5414940019469 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2018 |
| Contributor | Yann Tiersen (Artist) |
| Publisher | PIAS UK |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Mute |
| Genre | French, World Music |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.