Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Jesper Lindell (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Genre | Folk |
| Label | Gamlestans Grammofonbolag |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" EP |
| Publisher | Border Music |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 7393210306899 |
| Catalogue Number | GGLP46 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| TEMU Cat | Folk |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Windows Vol. 2 |





Reviews
There are no reviews yet.