Description
Tracklisting
Disc 1
1. The Drop – Causa Sui (7.12)
2. El Fuego – Causa Sui (11.24)
3. Viborera – Causa Sui (2.08)
4. Seven Hills – Causa Sui (7.25)
5. Vibraciones Doradas – Causa Sui (9.05)
ourprice £22.18
Vibraciones Doradas – Causa Sui (Vinyl / 12″ Album) – 17/11/2017
In stock
Disc 1
1. The Drop – Causa Sui (7.12)
2. El Fuego – Causa Sui (11.24)
3. Viborera – Causa Sui (2.08)
4. Seven Hills – Causa Sui (7.25)
5. Vibraciones Doradas – Causa Sui (9.05)
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Causa Sui (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Genre | Stoner, Rock/Pop |
| Label | El Paraiso |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl |
| Publisher | Cargo Records |
| Release-year | 2017 |
| Duration | 37.14 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 5024545797015 |
| Catalogue Number | EPR043LP |
| Run Time | 37.14 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Vibraciones Doradas |
Reviews
There are no reviews yet.