Description
Sequel to Fred Again..’s 2024 release ‘USB001’.
ourprice £41.25
USB002 – Fred again.. (Vinyl / 12″ Album) – 12/12/2025
In stock
Sequel to Fred Again..’s 2024 release ‘USB001’.
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Fred Again.. (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | House, Dance |
| Label | Atlantic |
| Number-of-discs | 2 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Warner Music Group |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 2 |
| MPN | 5021732774712 |
| Catalogue Number | 5021732774712 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | USB002 |
Reviews
There are no reviews yet.