Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Ilhan Mimaroglu (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Electronic, Rock/Pop |
| Label | We Are Busy Bodies |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Redeye |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0634457225831 |
| Catalogue Number | LPWABB217 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Tract: A Composition of Agitprop Music for Electromagnetic Tape |





Reviews
There are no reviews yet.