Description
Tracklisting
Disc 1
1. Pure – The Lightning Seeds (3.46)
2. The Nearly Man – The Lightning Seeds (3.11)
3. All I Want – The Lightning Seeds (2.55)
4. Flaming Sword – The Lightning Seeds (3.12)
ourprice £20.13
Pure (RSD 2024) – The Lightning Seeds (Vinyl / 12″ EP Coloured Vinyl) – 20/04/2024
In stock
Disc 1
1. Pure – The Lightning Seeds (3.46)
2. The Nearly Man – The Lightning Seeds (3.11)
3. All I Want – The Lightning Seeds (2.55)
4. Flaming Sword – The Lightning Seeds (3.12)
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | 19658879631 |
| MPN | 0196588796319 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2024 |
| Contributor | The Lightning Seeds (Artist) |
| Publisher | Sony Music Entertainment |
| Product-type | 12" EP Coloured Vinyl 35th Anniversary |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Genre | Pop, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" EP Coloured Vinyl |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.