Description
Double A-side from the alternative band’s 2019 album, ‘Office Politics’.
Tracklisting
Disc 1
1. Infernal Machines – The Divine Comedy
2. You’ll Never Work in This Town Again – The Divine Comedy
ourprice £12.40
Infernal Machines/You’ll Never Work in This Town Again: – The Divine Comedy (Vinyl / 7″ Single) – 08/11/2019
In stock
Double A-side from the alternative band’s 2019 album, ‘Office Politics’.
Disc 1
1. Infernal Machines – The Divine Comedy
2. You’ll Never Work in This Town Again – The Divine Comedy
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | DCRL116 |
| MPN | 5024545868975 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2019 |
| Contributor | The Divine Comedy (Artist) |
| Publisher | PIAS UK |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Divine Comedy Records |
| Genre | Indie/Alternative, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.