Description
Tracklisting
Disc 1
1. Suspicion – The Datsuns
2. Further Suspicions – The Datsuns
ourprice £11.81
Suspicion: – The Datsuns (Vinyl / 7″ Single Coloured Vinyl) – 11/06/2021
In stock
Disc 1
1. Suspicion – The Datsuns
2. Further Suspicions – The Datsuns
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | HS041 |
| MPN | 9421905882187 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2021 |
| Contributor | The Datsuns (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" Single Coloured Vinyl Limited |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Hellsquad |
| Genre | Garage, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" Single Coloured Vinyl |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.