Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Sonny Rollins (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Genre | Bop, Jazz |
| Label | Ermitage |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Publisher | Nova |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 3770024957150 |
| Catalogue Number | VNL22715 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.