Description
Tracklisting
Disc 1
1. My Better Self – Tennis
2. Petition – Tennis
3. Tears in the Typing Pool – Tennis
4. Tell Her No – Tennis
ourprice £10.43
Petition/My Better Self – Tennis (Vinyl / 7″ Single) – 28/05/2012
In stock
Disc 1
1. My Better Self – Tennis
2. Petition – Tennis
3. Tears in the Typing Pool – Tennis
4. Tell Her No – Tennis
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Tennis (Artist) |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Genre | Electronic, Rock/Pop |
| Label | ATP Recordings |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 7" Single |
| Publisher | The Orchard |
| Release-year | 2012 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0666017126098 |
| Catalogue Number | ATPRSP18 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.