Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | EA45047PD |
| MPN | 5060446072806 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single Picture Disc |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2020 |
| Contributor | T.Rex (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" Single Picture Disc |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Easy Action |
| Genre | Indie/Alternative, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" Single Picture Disc |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.