Description
Tracklisting
Disc 1
1. Polari – Lemondaze
2. C=bain – Lemondaze
3. O(type) – Lemondaze
4. Gravemind – Lemondaze
5. Terra – Lemondaze
ourprice £21.03
Subtext – Lemondaze (Vinyl / 12″ EP Clear Vinyl) – 10/04/2026
In stock
Disc 1
1. Polari – Lemondaze
2. C=bain – Lemondaze
3. O(type) – Lemondaze
4. Gravemind – Lemondaze
5. Terra – Lemondaze
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Lemondaze (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" EP Clear Vinyl |
| Genre | Shoegaze, Rock/Pop |
| Label | Venn Records |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" EP Clear Vinyl |
| Publisher | Cargo Records |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP Clear Vinyl |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 5056321698612 |
| Catalogue Number | VENN081 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.