Description
Tracklisting
Disc 1
1. (Sociavoidance) – Sion (1.22)
2. Avoid! – Sion (3.16)
3. Expired! – Sion (3.20)
4. Karoshi! – Sion (2.59)
5. Incognito! – Sion (3.13)
6. Moon! – Sion (3.52)

ourprice £25.22
Sociavoidance – Sion (Vinyl / 12″ EP) – 03/10/2025
In stock
Disc 1
1. (Sociavoidance) – Sion (1.22)
2. Avoid! – Sion (3.16)
3. Expired! – Sion (3.20)
4. Karoshi! – Sion (2.59)
5. Incognito! – Sion (3.13)
6. Moon! – Sion (3.52)
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Sion (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Genre | K-pop, Rock/Pop |
| Label | Diggers Factory |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" EP |
| Publisher | Integral |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 8809338405974 |
| Catalogue Number | FRSW-0002G |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| TEMU Cat | K-pop |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Sociavoidance |
Reviews
There are no reviews yet.