Description
Tracklisting
Disc 1
1. Sendhi – Soaker (1.56)
2. Honey Pot – Soaker (2.24)
3. Montauk Blues – Soaker (2.35)
4. Vamp – Soaker (2.17)
ourprice £11.81
Soaker – Soaker (Vinyl / 7″ EP) – 04/11/2016
In stock
Disc 1
1. Sendhi – Soaker (1.56)
2. Honey Pot – Soaker (2.24)
3. Montauk Blues – Soaker (2.35)
4. Vamp – Soaker (2.17)
| Artist Name | |
|---|---|
| Sleeve Grading | Mint |
| Record Grading | Mint |
| Run Time | 9.12 |
| Catalogue Number | WCR062LP |
| MPN | 0616892430445 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" EP |
| Duration | 9.12 |
| Contributor | Soaker (Artist) |
| Release-year | 2016 |
| Publisher | PIAS |
| Product-type | 7" EP |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Wharf Cat |
| Genre | Noise Rock, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" EP |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.