Description
Tracklisting
Disc 1
1. Baby Blue Champion – Sniff & Lyza Jane
2. Not in My Cape – Sniff & Lyza Jane
3. Blue Sunday – Sniff & Lyza Jane
4. That Something – Sniff & Lyza Jane
5. Wow – Sniff & Lyza Jane
6. Cape Style – Sniff & Lyza Jane
ourprice £21.03
Baby Blue Champion: – Sniff & Lyza Jane (Vinyl / 12″ EP) – 11/09/2020
In stock
Disc 1
1. Baby Blue Champion – Sniff & Lyza Jane
2. Not in My Cape – Sniff & Lyza Jane
3. Blue Sunday – Sniff & Lyza Jane
4. That Something – Sniff & Lyza Jane
5. Wow – Sniff & Lyza Jane
6. Cape Style – Sniff & Lyza Jane
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | BLAH077 |
| MPN | 5056321638274 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2020 |
| Contributor | Sniff & Lyza Jane (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 12" EP |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Blah Records |
| Genre | Hip Hop, Rap/Hip Hop |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.