Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Bl'ast (Artist) |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Genre | Hardcore, Rock/Pop |
| Label | SST Records |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 7" Single |
| Publisher | Proper Music Distribution |
| Release-year | 2015 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0018861012476 |
| Catalogue Number | SST1247 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | School's Out |





Reviews
There are no reviews yet.