Description
Tracklisting
Disc 1
1. Mayahuel – S vila
2. Nuestro Amor – S vila
3. Lluvia – S vila
4. Caballeras – S vila
5. La Conquista – S vila
6. Pocoapoco – S vila
ourprice £19.88
Mayahuel: – Sávila (Vinyl / 12″ Album) – 11/06/2021
In stock
Disc 1
1. Mayahuel – S vila
2. Nuestro Amor – S vila
3. Lluvia – S vila
4. Caballeras – S vila
5. La Conquista – S vila
6. Pocoapoco – S vila
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | MRI128 |
| MPN | 0850024931206 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2021 |
| Contributor | Sávila (Artist) |
| Publisher | SRD |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Mississippi Records |
| Genre | Psychedelic, R&B/Soul |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.