Description
Tracklisting
Disc 1
1. Mavericks One – Sami Baha
2. Still – Sami Baha
3. Dough – Sami Baha
4. Tozko Paran – Sami Baha
5. Cataphract – Sami Baha
6. Chunk – Sami Baha
ourprice £10.66
Mavericks – Sami Baha (Vinyl / 12″ EP) – 01/04/2016
In stock
Disc 1
1. Mavericks One – Sami Baha
2. Still – Sami Baha
3. Dough – Sami Baha
4. Tozko Paran – Sami Baha
5. Cataphract – Sami Baha
6. Chunk – Sami Baha
| Artist Name | |
|---|---|
| Sleeve Grading | Mint |
| Record Grading | Mint |
| Run Time | 14.47 |
| Catalogue Number | ZIQ373 |
| MPN | 5055300385772 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP |
| Duration | 14.47 |
| Contributor | Sami Baha (Artist) |
| Release-year | 2016 |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 12" EP |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Planet Mu Records Ltd. |
| Genre | Instrumental, Rap/Hip Hop |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.