Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | The Cure (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | New Wave, Rock/Pop |
| Label | Parachute |
| Number-of-discs | 2 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Plastic Head |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 2 |
| MPN | 0803341550575 |
| Catalogue Number | PARA551LP |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Rock in Rio Volume One |





Reviews
There are no reviews yet.