Description
Tracklisting
Disc 1
1. Dyin’ Days – Night Terror
2. Night Terrors – Night Terror
3. Behind the Leave – Night Terror
4. Natural Destruction – Night Terror
5. Remedy Is in the Poison – Night Terror
6. Lights Out – Night Terror
ourprice £17.57
Return of the Witches – Night Terror (Vinyl / 12″ EP) – 05/12/2025
In stock
Disc 1
1. Dyin’ Days – Night Terror
2. Night Terrors – Night Terror
3. Behind the Leave – Night Terror
4. Natural Destruction – Night Terror
5. Remedy Is in the Poison – Night Terror
6. Lights Out – Night Terror
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Night Terror (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Genre | Rock, Rock/Pop |
| Label | Deko Entertainment |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" EP |
| Publisher | Cargo Independent Distribution |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0784668899014 |
| Catalogue Number | DEKO11711 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Return of the Witches |
Reviews
There are no reviews yet.