Description
Tracklisting
Disc 1
1. Quilting – Pearla (5.22)
2. Forgive Yourself – Pearla (3.42)
3. Daydream – Pearla (3.45)
4. Pear Shaped World – Pearla (6.12)
5. Somewhere – Pearla (3.18)
6. Washing Machine – Pearla (4.51)
ourprice £25.15
Quilting & Other Activities – Pearla (Vinyl / 12″ Album) – 25/10/2019
In stock
Disc 1
1. Quilting – Pearla (5.22)
2. Forgive Yourself – Pearla (3.42)
3. Daydream – Pearla (3.45)
4. Pear Shaped World – Pearla (6.12)
5. Somewhere – Pearla (3.18)
6. Washing Machine – Pearla (4.51)
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | LPEHR036 |
| MPN | 0754169562205 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2019 |
| Contributor | Pearla (Artist) |
| Publisher | Proper Music Distribution |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | EHSE Records |
| Genre | Pop, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.