Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | FC276V12 |
| MPN | 5060978395848 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2025 |
| Contributor | Sherpa the Tiger (Artist) |
| Publisher | The Orchard |
| Product-type | 12" EP Coloured Vinyl |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Fuzz Club |
| Genre | Electronic, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Colour | Standard |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Promigña |





Reviews
There are no reviews yet.