Description
Tracklisting
Disc 1
1. Portland Town – Heavenly
2. Someone Who Cares – Heavenly
ourprice £12.39
Portland Town – Heavenly (Vinyl / 7″ Single Coloured Vinyl) – 18/07/2025
In stock
Disc 1
1. Portland Town – Heavenly
2. Someone Who Cares – Heavenly
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | SKEPWAX032 |
| MPN | 5055869550642 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2025 |
| Contributor | Heavenly (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" Single Coloured Vinyl |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Skep Wax Records |
| Genre | Indie Pop, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
| TEMU Studio Source | CARGO RECORDS (UK) LIMITED ACN 02706001 |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Portland Town |
Reviews
There are no reviews yet.