Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | HOLP106 |
| MPN | 4997184188319 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2024 |
| Contributor | Haruka Nakamura (Artist) |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Hydeout Productions |
| Genre | Ambient, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.