Description
Tracklisting
Disc 1
1. No Answer – Ikebe Shakedown (4.13)
2. No Answer – The Jive Turkeys (2.54)
ourprice £10.66
No Answer – Ikebe Shakedown/The Jive Turkeys (Vinyl / 7″ Single) – 05/08/2016
In stock
Disc 1
1. No Answer – Ikebe Shakedown (4.13)
2. No Answer – The Jive Turkeys (2.54)
| Artist Name | |
|---|---|
| Sleeve Grading | Mint |
| Record Grading | Mint |
| Run Time | 7.19 |
| Catalogue Number | CLMN105 |
| MPN | 0659123064118 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Duration | 7.19 |
| Contributor | Ikebe Shakedown/The Jive Turkeys (Artist) |
| Release-year | 2016 |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Colemine |
| Genre | Funk, R&B/Soul |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.