Description
Tracklisting
Disc 1
1. Spacecraft I – Musica Elettronica Viva
2. Spacecraft II – Musica Elettronica Viva
ourprice £13.60
Spacecraft – Musica Elettronica Viva (Vinyl / 12″ Album) – 06/11/2021
In stock
Disc 1
1. Spacecraft I – Musica Elettronica Viva
2. Spacecraft II – Musica Elettronica Viva
| Contributor | Musica Elettronica Viva (Artist) |
|---|---|
| Colour | Standard |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | WELLE104 |
| MPN | 0769791973657 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Artist Name | |
| Duration | 0.00 |
| Release-year | 2021 |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Our Swimmer |
| Genre | Dance, Experimental |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
Reviews
There are no reviews yet.