Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | THAO & Hoang Ngoc Hill (Composer) |
| Format | Vinyl / 12" Album (Clear vinyl) |
| Genre | Original Score, Soundtracks |
| Label | Distance Company |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album (Clear vinyl) |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album (Clear vinyl) |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0612851598911 |
| Catalogue Number | LPDSTC002C |
| Composer | THAO & Hoang Ngoc Hill |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.