Description
Tracklisting
Disc 1
1. Renegade Rhythm – Mizery
2. 99 to 1 – Mizery
3. The Weapon – Mizery
4. The Weapon Pt. II – Mizery
5. Through a Bullet Hole – Mizery
6. Eulogy – Mizery
ourprice £23.33
Mizery – Mizery (Vinyl / 12″ EP Coloured Vinyl) – 20/03/2026
In stock
Disc 1
1. Renegade Rhythm – Mizery
2. 99 to 1 – Mizery
3. The Weapon – Mizery
4. The Weapon Pt. II – Mizery
5. Through a Bullet Hole – Mizery
6. Eulogy – Mizery
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Mizery (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" EP Coloured Vinyl |
| Genre | Hardcore, Rock/Pop |
| Label | Flatspot Records |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" EP Coloured Vinyl |
| Publisher | Cargo Independent Distribution |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP Coloured Vinyl |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0840526501618 |
| Catalogue Number | FSR93LP-C1 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.