Description
Tracklisting
Disc 1
1. Breathing Space – Little Cub
2. Breathing Space (Big Money Mix) – Little Cub
3. Breathing Space (Carl Sagan Space Edit) – Little Cub
4. Breathing Space (Carl Sagan in Acid Edit) – Little Cub
ourprice £18.02
Breathing Space – Little Cub (Vinyl / 12″ Single) – 01/07/2016
In stock
Disc 1
1. Breathing Space – Little Cub
2. Breathing Space (Big Money Mix) – Little Cub
3. Breathing Space (Carl Sagan Space Edit) – Little Cub
4. Breathing Space (Carl Sagan in Acid Edit) – Little Cub
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | CLOSED001 |
| MPN | 0887835029617 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2016 |
| Contributor | Little Cub (Artist) |
| Publisher | PIAS UK |
| Product-type | 12" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Domino Records |
| Genre | Electronic, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.