Description
Tracklisting
Disc 1
1. King Vulture – Kandodo
2. Lapwinger – Kandodo
3. Everything Green’s Gone – Kandodo
4. Holy Debut – Kandodo
5. The Gaping Maw – Kandodo
6. Loungecore – Kandodo
7. High On Planes/Drifter – Kandodo
ourprice £37.30
K3 – Kandodo (Vinyl / 12″ Album) – 09/08/2019
In stock
Disc 1
1. King Vulture – Kandodo
2. Lapwinger – Kandodo
3. Everything Green’s Gone – Kandodo
4. Holy Debut – Kandodo
5. The Gaping Maw – Kandodo
6. Loungecore – Kandodo
7. High On Planes/Drifter – Kandodo
| Contributor | Kandodo (Artist) |
|---|---|
| Colour | Standard |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | ROOSTER26 |
| MPN | 5060446123577 |
| Unit Quantity | 2 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Artist Name | |
| Duration | 0.00 |
| Release-year | 2019 |
| Publisher | Forte |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 2 |
| Label | Rooster |
| Genre | Ambient, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
Reviews
There are no reviews yet.