Description
Tracklisting
Disc 1
1. Us Alone (Time Cow Remix) – Jabu
2. Slow Down (Feat. Daniela Dyson) [Ossia Remix] – Jabu
ourprice £14.69
Us Alone (Time Cow Remix)/Slow Down (Ossia Remix): – Jabu (Vinyl / 12″ Single) – 27/05/2022
In stock
Disc 1
1. Us Alone (Time Cow Remix) – Jabu
2. Slow Down (Feat. Daniela Dyson) [Ossia Remix] – Jabu
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | DYHP006 |
| MPN | 5056321663948 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2022 |
| Contributor | Jabu (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 12" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Do You Have Peace? |
| Genre | Dub, Dance |
| Format | Vinyl / 12" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.