Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Leonard Cohen (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Genre | Rock/Pop, Singer/Songwriter |
| Label | Vinyl Champ |
| Number-of-discs | 2 |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Unit Quantity | 2 |
| MPN | 8717662600012 |
| Catalogue Number | VC00012 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.