Description
Tracklisting
Disc 1
1. I Got It (Feat. Ja’kar Abel) [DJ Spinna Remix] – Vursatyl
2. Bring It to a Halt (Jake One Remix) – Vursatyl
ourprice £11.81
I Got It (DJ Spinna Remix)/Bring It to a Halt (Jake One Remix) – Vursatyl (Vinyl / 7″ Single) – 25/03/2016
In stock
Disc 1
1. I Got It (Feat. Ja’kar Abel) [DJ Spinna Remix] – Vursatyl
2. Bring It to a Halt (Jake One Remix) – Vursatyl
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | BBE288SLP |
| MPN | 0730003128875 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2016 |
| Contributor | Vursatyl (Artist) |
| Publisher | The Orchard |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | BBE |
| Genre | Rap, Rap/Hip Hop |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.