Description
Tracklisting
Disc 1
1. White Noise – Guhts
2. Til Death – Guhts
3. The Mirror – Guhts
4. Handless Maiden – Guhts
5. Eyes Open – Guhts
6. Generate – Guhts
7. The Wounded Healer – Guhts
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER £20
ourprice £21.03
Regeneration – Guhts (Vinyl / 12″ Album Coloured Vinyl (Limited Edition)) – 16/02/2024
In stock
Disc 1
1. White Noise – Guhts
2. Til Death – Guhts
3. The Mirror – Guhts
4. Handless Maiden – Guhts
5. Eyes Open – Guhts
6. Generate – Guhts
7. The Wounded Healer – Guhts
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | NHSLP049X |
| MPN | 5055869549097 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2024 |
| Contributor | Guhts (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | New Heavy Sounds |
| Genre | Post-Metal, Metal |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.