Description
Tracklisting
Disc 1
1. Back Out – skirts
2. Always – skirts
3. Easy – skirts
4. Dayspell – skirts
5. Remember – skirts
6. Swim – skirts
7. True – skirts
8. Oak – skirts
9. Sapling – skirts
10. Annie – skirts
ourprice £19.30
Great Big Wild Oak – skirts (Vinyl / 12″ Album Coloured Vinyl) – 22/10/2021
In stock
Disc 1
1. Back Out – skirts
2. Always – skirts
3. Easy – skirts
4. Dayspell – skirts
5. Remember – skirts
6. Swim – skirts
7. True – skirts
8. Oak – skirts
9. Sapling – skirts
10. Annie – skirts
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | LPDDW080C |
| MPN | 0644110408013 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2021 |
| Contributor | skirts (Artist) |
| Publisher | Proper Music Distribution |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Double Double Whammy |
| Genre | Alternative, Folk |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.