Description
Tracklisting
Disc 1
1. White Over – Haress
1. Ghost Story (Bonus Track) – Haress
2. Time to Drink – Haress
3. Rites of Spring – Haress
4. Interlude – Haress
5. I Think, I Think – Haress
6. Litres Into Metres/Susurrus – Haress
ourprice £21.03
Ghosts – Haress (Vinyl / 12″ Album) – 13/12/2024
In stock
Disc 1
1. White Over – Haress
1. Ghost Story (Bonus Track) – Haress
2. Time to Drink – Haress
3. Rites of Spring – Haress
4. Interlude – Haress
5. I Think, I Think – Haress
6. Litres Into Metres/Susurrus – Haress
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | WSR016B |
| MPN | 5056688823597 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2024 |
| Contributor | Haress (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Wrong Speed Records |
| Genre | Psychedelic, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Colour | Standard |
| TEMU Studio Source | CARGO RECORDS (UK) LIMITED ACN 02706001 |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Ghosts |
Reviews
There are no reviews yet.