Description
Tracklisting
Disc 1
1. 30 Hz Dub Prelude – Gaudi
2. Electronic Impromptu in E-flat Minor – Gaudi
ourprice £18.20
EP – Gaudi (Vinyl / 10″ Single Coloured Vinyl) – 29/07/2016
In stock
Disc 1
1. 30 Hz Dub Prelude – Gaudi
2. Electronic Impromptu in E-flat Minor – Gaudi
| Contributor | Gaudi (Artist) |
|---|---|
| Colour | Standard |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | RNR066LP |
| MPN | 5060197760977 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 10" Single Coloured Vinyl |
| Artist Name | |
| Duration | 0.00 |
| Release-year | 2016 |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 10" Single Coloured Vinyl |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | RareNoiseRecords |
| Genre | Ambient, Dance |
| Format | Vinyl / 10" Single Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
Reviews
There are no reviews yet.