Description
Tracklisting
Disc 1
1. Do You Want To (Erol Alkan’s Glam Racket) – Franz Ferdinand
2. Zero (Erol Alkan Rework) – Yeah Yeah Yeahs
ourprice £10.29
Erol Alkan Reworks- Volume 1 – Erol Alkan (Vinyl / 12″ Single) – 03/11/2017
In stock
Disc 1
1. Do You Want To (Erol Alkan’s Glam Racket) – Franz Ferdinand
2. Zero (Erol Alkan Rework) – Yeah Yeah Yeahs
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | PH64 |
| MPN | 5414939964978 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2017 |
| Contributor | Erol Alkan (Artist), Various Artists (Artist) |
| Publisher | PIAS |
| Product-type | 12" Single Limited |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Phantasy Sound |
| Genre | Compilation, Dance |
| Format | Vinyl / 12" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.