Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Sleeve Grading | Mint |
| Record Grading | Mint |
| Run Time | 38.09 |
| Catalogue Number | JAG310LPC1 |
| MPN | 0656605231037 |
| Unit Quantity | 2 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Duration | 38.09 |
| Contributor | Cut Worms (Artist) |
| Release-year | 2018 |
| Publisher | PIAS UK |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl (Limited Edition) |
| Number-of-discs | 2 |
| Label | Jagjaguwar |
| Genre | Garage, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Album (Limited Edition) |
| Colour | Standard |
| TEMU Studio Source | CARGO RECORDS (UK) LIMITED ACN 02706001 |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Cut Worms – Hollow Ground |





Reviews
There are no reviews yet.