Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | SP1206X |
| MPN | 4059251131335 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2017 |
| Contributor | Downtown Boys (Artist) |
| Publisher | PIAS UK |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Sub Pop |
| Genre | Punk/New Wave, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Colour | Standard |
| TEMU Studio Source | CARGO RECORDS (UK) LIMITED ACN 02706001 |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Cost of Living |





Reviews
There are no reviews yet.