Description
Tracklisting
Disc 1
1. Untangled Forever – CoH meets Abul Mogard
2. Traverse Within – CoH meets Abul Mogard
3. Far Distances Above – CoH meets Abul Mogard
4. Find and Hold – CoH meets Abul Mogard
ourprice £24.49
CoH Meets Abul Mogard: – CoH meets Abul Mogard (Vinyl / 12″ Album) – 04/11/2022
In stock
Disc 1
1. Untangled Forever – CoH meets Abul Mogard
2. Traverse Within – CoH meets Abul Mogard
3. Far Distances Above – CoH meets Abul Mogard
4. Find and Hold – CoH meets Abul Mogard
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | CoH meets Abul Mogard (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Drone, Dance |
| Label | Houndstooth |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | PIAS UK |
| Release-year | 2022 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 5060845321772 |
| Catalogue Number | HTH158 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.