Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | The Velvet Underground (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Art Rock, Rock/Pop |
| Label | Room On Fire |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0729859421957 |
| Catalogue Number | ROOM179 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Boston Tea Party, July 11th 1969 Vol. 2 |





Reviews
There are no reviews yet.