Description
Tracklisting
Disc 1
1. Sugar Water – Body/Head
2. The Show Is Over – Body/Head
3. Abstract/Actress – Body/Head
ourprice £23.35
No Waves – Body/Head (Vinyl / 12″ Album) – 11/11/2016
In stock
Disc 1
1. Sugar Water – Body/Head
2. The Show Is Over – Body/Head
3. Abstract/Actress – Body/Head
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Body/Head (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Noise Rock, Rock/Pop |
| Label | Matador |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | PIAS UK |
| Release-year | 2016 |
| Duration | 39.57 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 0744861112112 |
| Catalogue Number | OLE11211 |
| Run Time | 39.57 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.