Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | EARTHLP042 |
| MPN | 0809236174215 |
| Unit Quantity | 4 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2022 |
| Contributor | Bert Jansch (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 4 |
| Label | Earth Recordings |
| Genre | Scottish Folk, Folk |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Colour | Standard |






Reviews
There are no reviews yet.